Pomůžeme Vám naplnit heslo „Škola hrou“

Hledáte pro svou třídu ideální místo pro uspořádání školy v přírodě? Pořádáte lyžařský kurz pro žáky své školy? Nebo na začátku školního roku tolik prospěšný a školními psychology chválený, a dětmi vítaný, seznamovací pobyt pro nové studenty střední školy?

 

Pak apartmánový dům Lestarka, ležící v horské obci Kořenov, je dokonalým místem pro zdraví Vašich dětí. Načerpáte spolu s nimi novou energii v čistém prostředí na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, mezi Harrachovem a Desnou a ocitnete se tak v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Pokud je Vaše škola z hlediska ovzduší v zatížené lokalitě, právě u nás pak svým žákům dopřejete opravdu čistý vzduch.

Na našich stránkách naleznete podrobnou fotogalerii, virtuální prohlídku i rezervační formulář.

 • Proč právě k nám?

  Apartmánový dům Lestarka je spojením odpočinku, zábavy i aktivit.

  Nabízíme Vám ubytování ve 12 plně vybavených apartmánech (1+Kk až 3+Kk), s celkovou kapacitou až 60 osob. Každý apartmán disponuje vybavenou kuchyňskou linkou, toaletou, vanou či sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny, pohodlné a prostorné postele, které zaručí Váš spokojený a vydatný spánek, stejně jako příjemné ranní vstávání.

  Pedagogové jistě ocení, po náročném dni, možnost využít náš relaxační koutek, jehož součástí je sauna a občerstvení.

 

 • Postaráme se o Vás za každého počasí

  Postaráme se nejen o Váš spánek, ale také o Váš jídelníček. V naší restauraci, která je součástí apartmánového domu Lestarka, se dobře a vydatně nasnídáte, naobědváte i navečeříte – naši šéfkuchaři jsou Vám k dispozici po celý den.Jsme připraveni i na nevlídné počasí a studenti tak ocení společenskou místnost s kulečníkem a TV, stejně jako učitelé, kteří ji mohou využít k výuce – či více vítané společné zábavě. Menší návštěvníci pak zaženou chmury v hračkami vybaveném dětském koutku. K dispozici je Vám také prostorná, přilehlá zahrada s pohodlným posezením, bazénem a pro menší děti také herními prvky a trampolínou. Společně si pak můžete připravit táborák, či zapůjčit gril a příjemně tak završit den plný zážitků. I v zimě naše zahrada nezahálí. Díky štědrým přídělům sněhu zahrada ožije desítkou sněhuláků a iglú.

 

 • U nás nuda nehrozí

  Ať škola v přírodě, lyžařský kurz nebo sportovní soustředění, o zábavu není nikdy nouze. Apartmánový dům Lestarka leží v prostředí bohatém na spoustu aktivit – ať v zimě či v létě. Přímo v obci Kořenov se nachází 7 lyžařských areálů, okolí je pak pestré na cyklotrasy, běžecké trasy, turistické a naučné stezky. I srdce historika zajásá a rádo navštíví ozubnicovou železniční trať s nejprudším stoupáním v ČR.

Drawing