Místo stvořené k jednání, vzdělávání i relaxaci

Připravíme Vám podmínky pro klidné pracovní jednání, školení zaměstnanců či reprezentativní pracovní schůzku s Vašimi klienty, či zahraničními partnery.

Chcete utužit kolektiv Vašich zaměstnanců, nebo dopřát relaxaci vrcholovému managementu Vaší firmy? Apartmánový dům Lestarka je ideální místo pro firemní zájezdy, nejrůznější akce, vánoční večírky, nebo také vhodnou odměnou třeba pro nejproduktivnější zaměstnance.

Věříme, že si u nás odpočinete, načerpáte novou energii do dalších pracovních úspěchů a budete se k nám rádi vracet.

 

Na našich stránkách naleznete rezervační formulář, fotogalerii a také virtuální prohlídku.

 

 • Co u nás najdete?

  Klid, pohodu, a vše co potřebujete k pohodlnému odreagování od všedních starostí.

  Apartmánový dům Lestarka disponuje 12 plně vybavenými apartmány (1+Kk až 3+Kk) s celkovou kapacitou až 60 osob. Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyňská linka, toaleta, vana nebo sprchový kout. Příjemné a útulné zařízení interiéru je samozřejmostí. Dbáme na to, aby jste se u nás cítili jako doma, a myslíme i na Váš kvalitní spánek, který Vám zaručí pohodlné postele a příjemné lůžkoviny.

  Relaxovat tělo i duši můžete v relaxačním koutku, jehož součástí je sauna a občerstvení. Pokud Vás přepadne hlad, naše restaurace a bar je Vám po celý den plně k dispozici. Součástí je také společenská místnost (300m²) s kulečníkem a TV.

  Využít můžete také prostorné venkovní posezení se zahradou a k dispozici je Vám také bazén.

 

 • Místo, kde si společně odpočinete.

  Apartmánový dům Lestarka leží v horské vísce Kořenov, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, mezi Harrachovem a Desnou. Je ideálním místem, kde příroda je opravdu přírodou, vzduch voní čistotou a sníh je bílý a na jeho nedostatek si určitě nebudete stěžovat. Novou energii tak můžete čerpat v lůně přírody, ať už při turistice, nebo zimních sportech.

  Věříme, že si u nás odpočinete, načerpáte novou energii do dalších pracovních úspěchů a budete se k nám rádi vracet.

Drawing